RYCHLÝ KONTAKT
Telefon

Telefon:
+420 777 711 929
E-mail:
info@farmaztracenka.cz

Osada Ztracená Stopa 0376
Mrač, PSČ: 257 21
Poříčí nad Sázavou
Mapa


Fotogalerie
fotografie
fotografie
Více fotek »Podle ročního období si můžete vyzkoušet např. jak se krásně opálíte při sušení sena, jaké to je, když si na zahrádce natrháte maliny a uvaříte si z nich s vlastním přičiněním marmeládu, jak bolí záda od sbírání brambor, jaké to je jít s kozou na pastvu či jak se špejlují jitrnice nebo se škube husa.

Nenabízíme adrenalinové zážitky, ale obyčejné práce, které jsou někde vidět, jsou užitečné a smysluplné. U nás se zrelaxujete trochu jiným způsobem.

Mimo to Vám nabídneme např. piknik, nebo snídani v trávě, táborák či večerní grilování, něco dobrého si uvaříme z vlastní produkce. Můžeme Vám zapůjčit kola na vyjížďky po okolí, nebo zajistit např. jednodenní výlet na kanoi po nedaleké řece Sázavě. V létě je hojně využíván náš venkovní bazén, který je přihřívaný slunečními kolektory. Děti jistě uvítají houpačky, skluzavku, pískoviště, či trampolínu.

K výletům láká např. zámek Konopiště s krásným parkem a růžovou zahradou (10 km) ,Týnec nad Sázavou s románskou rotundou (19 km) , Zbořený Kostelec (22 km), vojenské muzeum Lešany (24 km) , Sázavský klášter (24 km) , zámek Jemniště (19 km) , Český Šternberk (25 km) , bájná hora Blaník (34 km), lanové centrum Barochov (9 km) a jiné.

Vytvořil: Dokonalý web