RYCHLÝ KONTAKT
Telefon

Telefon:
+420 777 114 349
E-mail:
info@farmaztracenka.cz

Osada Ztracená Stopa 0376
Mrač, PSČ: 257 21
Poříčí nad Sázavou
Mapa


Fotogalerie
fotografie
fotografie
Více fotek »



Podle ročního období si můžete vyzkoušet např. jak se krásně opálíte při sušení sena, jaké to je, když si na zahrádce natrháte maliny a uvaříte si z nich s vlastním přičiněním marmeládu, jak bolí záda od sbírání brambor, jaké to je jít s kozou na pastvu či jak se špejlují jitrnice nebo se škube husa.

Nenabízíme adrenalinové zážitky, ale obyčejné práce, které jsou někde vidět, jsou užitečné a smysluplné. U nás se zrelaxujete trochu jiným způsobem.

Mimo to Vám nabídneme např. piknik, nebo snídani v trávě, táborák či večerní grilování, něco dobrého si uvaříme z vlastní produkce. Můžeme Vám zapůjčit kola na vyjížďky po okolí, nebo zajistit např. jednodenní výlet na kanoi po nedaleké řece Sázavě. V létě je hojně využíván náš venkovní bazén, který je přihřívaný slunečními kolektory. Děti jistě uvítají houpačky, skluzavku, pískoviště, či trampolínu.

K výletům láká např. zámek Konopiště s krásným parkem a růžovou zahradou (10 km) ,Týnec nad Sázavou s románskou rotundou (19 km) , Zbořený Kostelec (22 km), vojenské muzeum Lešany (24 km) , Sázavský klášter (24 km) , zámek Jemniště (19 km) , Český Šternberk (25 km) , bájná hora Blaník (34 km), lanové centrum Barochov (9 km) a jiné.

Vytvořil: Dokonalý web